1 Poras, 10/100M Media Converter 100m / 10/100M Dual Pluošto Media Converter, 1310nm. 2km SC

Prieinamumas:
Yra sandėlyje

Žymos: media converter, pluošto media converter, pluošto media, Pigūs media converter, Aukštos Kokybės pluošto media converter, Kinija pluošto žiniasklaidos Tiekėjai.

    €27.05
  • Maks. Duomenų Perdavimo Sparta: 10/100M
  • galia: Išorinis maitinimo šaltinis DC5V1A
  • jungtis: SC
  • režimas: Singlemode dvipusis
  • Transimission atstumas: 2km
  • Modelio Numeris: JYT-DS801-2
  • Prekės Pavadinimas: jyttek
  • Bangos ilgis (nm): 1310nm

  • Pakuotės Svoris: 0.9kg (1.98lb.)
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 18cm x 4cm (9.84in x 7.09in x 1.57in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

Apžvalga:

Dėl savo unikalios funkcija nuorodą gedimo įspėjimo tarp elektros uosto ir optinių uosto, protingas 10/100M prisitaikanti fast Ethernet media converter gali pakeisti media converter su tinklo valdymas žymiai sumažina sistemos sąnaudas.

JYT-DS801 Ethernet media converter gali interconvert elektros signalus 10Base-T, 100Base–TX vytos poros su optiniai signalai 100Base-FX. Ji išplečia tinklo perdavimo atstumas nuo 100m variniais kabeliais iki 120 km per optinio pluošto kabelį. Jis leidžia duomenis perduoti dviejų skirtingų aplinkų elektros ir optinių tinklų arba technologijų duomenų ryšio L2 store-and-forward, arba PHY L1 cut-through). Jis palaiko perdavimo Multi-mode dual pluošto arba vienos rūšies dviguba pluošto.

savybės:

10/100Mbps auto-pajuto, sudaryti geresnes sąlygas atnaujinti tinklo

2)Built-in efektyvus perjungimo core įgyvendinti srautų kontrolę ir sumažinti transliacijos paketus

Full-duplex ir half-duplex auto-jaučia

Remti auto-jausmas MDI/MDI-X, palengvinti sistemos paleidimo ir montavimas

Remti half /full-duplex FX.

Remti 10/100Mbps store-and-forward ir 100 mbps cut-per perdavimo.

Remti perdavimo 100Base-FX arba STM-1, nesuderinama su kitais prietaisais

Mažo laiko tarpas dėžė

Remti perdavimo extra-long paketus iki to1600 baitų

Labai mažas energijos suvartojimas (mažiau nei 2W), patikimus ir stabilius veiklos rezultatus

Funkcijos vienos rūšies dviguba pluošto arba Multi-mode dual pluošto.

Specifacations:

Parametras

Specifikacijos

Prieigos režimu

10/100 mbps

Standartas

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Srauto Kontrolė

Bangos ilgis

850nm/1310nm/1550nm

Perdavimo atstumas

Dual-pluošto Multi-mode: 2 km;

Dual-pluoštas vieno režimas: 20/40/60/80/100/120 km;

Kategorija-5 vytos poros: 100m

Uostas

Vienas RJ45 jungtis:

Prijungimas STP/UTP kategorija-5 vytos poros, EIA568A/B

Vienas optinis prievadas:

Multi-mode Dual-pluoštas: SC arba ST (50/125µm arba 62.5/125µm)

Vieną režimas Dual-pluoštas: SC arba FC (9/125µm)

Konversija-tai

Saugoti ir Persiųsti režimu arba Cut-Per režimu

Buferio vietos

Pastatytas 128Kb RAM duomenų buferis

Srauto kontrolė

Dvipusis: srauto kontrolė;

Pusiau dupleksinis: atgal slėgis

BIR

-9

MTBF

100.000 valandų

LED indikatorius

POER (maitinimas), FX LINK/ACT (optinis ryšys veiksmų)

FDX (dvipusis), TX LINK/ACT (TP kabelis nuorodą/veiksmas)

TX 100 (TP kabelis norma 100M), FX100(pluošto kabelio norma 100M)

Maitinimo šaltinis

Išorės: AC90~264V/DC100~380V įėjimo, išėjimo 5V1A

Energijos suvartojimas

Darbinė temperatūra

-10~55ºC

Veikimo drėgnumas

5%~90%

Išlaikyti temperatūros

-40~70ºC

Išlaikyti drėgmės

5% ~ 90% nesikondensuojantis

Matmenys

70mm (W) x 93mm (D)×27 mm (H) (išorinio maitinimo)

Parašykite savo atsiliepimą!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kokybė
Kaina

Panašūs produktai