YHT200 didelio tikslumo nešiojamų metalo kietumo testeriai Leeb kietumo matavimo priemonė, plieno, stiklo

Prieinamumas:
Yra sandėlyje

Žymos: stiklas, stiklo priemonės, stiklo priemonė, Pigūs stiklas, Aukštos Kokybės stiklo priemonės, Kinija stiklo priemonė Tiekėjų.

    €265.70 €312.59
  • Prekės Pavadinimas: WAYSEAR
  • NĖRA.: YHT200
  • Dėžutės Svoris: Apie 5kg
  • Modelio Numeris: YHT200
  • Apdailos ir statybos turinio: Medžiagų pirkimą

  • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)
  • Pakuotės Dydis: 18cm x 19cm x 28cm (7.09in x 7.48in x 11.02in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Funkcijos LCD ekranas 128 x 64 matricos yra naudotos. Kietumo skalių(HV ,HB,HRC,HRB,HRA,SS). RS232 sąsaja ir USB prie PC Max 600 grupių poveikio kartų:32 1 duomenys gali būti saugomi ne vidaus. Atgal apšvietimas ekranas buvo naudojamas, kad patogu arba vartotojo prastos šviesos. Viršutinė ir apatinė riba gali būti nustatytas iš anksto. Tai bus signalas išjungiamas automatiškai, kai rezultatas vertę, viršijančią ribą. Medžiaga "mesti stel" yra įtraukta HB vertes galima skaityti tiesiai, kai D/DC poveikio prietaisas yra naudojamas matuoti "išlydytas plienas" ruošinį. Maitinimas yra dvi AA baterijos. Nepertraukiamo darbo laikas: apytiksl. 100 h (nr. atgal šviesos). Programinės įrangos KOMPIUTERYJE gali būti įdiegta pagal reikalavimus vartotojas. Funkcijų bus daugiau galingas, kad atitikti daugiau reikalavimų, kokybės kontrolės ir valdymo. Techninė Specifikacija

Kietumo skalė HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, SS Atmintis Duomenų atminties: 48 600 grupių poveikio kartų: 32 1 Matavimo diapazonas HLD ( 170~960 ) HLD Standartas Poveikio Prietaiso D Neprivalomas Poveikio Prietaisų DC, D+15, G, C, d, l Galia 2*1,5 V Nepertraukiamo Darbo laikas, val. 100 h (be nugaros šviesoje) Ekranas, LCD ekranas, 128 x 64 LCD matricos darbinė temperatūra -10 ~40 Drėgmė ≤ 90% Matmenys 132×82×33mm (pagrindinis įrenginys) Svoris apytiksliai. 0.6 kg (pagrindinis įrenginys) akmens kietumo apie 2,7 kg pridėti lauką apie 5kg

hree milijonai keturi šimtai penkiasdešimt šeši tūkstančiai septyni šimtai aštuoniasdešimt devyni

Savybės :

1 visiškai sandarus metalinis korpusas, kompaktiškas, nešiojamas, didelis patikimumas, tinka šiurkštus darbo aplinka, anti vibracija, smūgiai ir elektromagnetinių trukdžių gebėjimas, yra tvirti ir ilgaamžiai;

2 pagal matavimo principas kietumo matavimo skalę, jis gali aptikti įvairių rūšių metalo medžiagos. Matavimo platų, matuojamas ruošinio be jokių apribojimų formą, paramos 3Sixty o matavimo kryptimi, ir yra pradinė vertė programinės įrangos kalibravimo funkciją, galima užtikrinti duomenų bet kurioje pramonės šakoje kodų ir standartų, taikomų ir tiksli.

Septynių galima pasiekti ne tik 3 kietumo skalė (HL), (HB), B (HRB), C (HRC), Luo ' s (HRA), Vivtorinox (HV), Shaw (HS) tarp konvertavimo. Ir konversijos tarp kietumas ir stiprumas gali būti pasiektas.

4 puikus suderinamumas veiklos, septynių rūšių poveikio prietaisų nereikia kalibruoti automatinio pripažinimo. Formos poveikio prietaiso, ir kelios specialios formos remti žiedas protinga kaina, siekiant patenkinti įvairių klientų įvairiose srityse.

5 iš Kinijos, didelis ekranas, Twelve8*Aštuoniasdešimt keturių grafika, taškinės matricos LCD skystųjų KRISTALŲ ekranas, su EL apšvietimas paramą, kad būtų lengviau naudoti šviesa tamsioje aplinkoje.

6 priimančiosios skydelis visiškai Kinų menu veiksmų, grandinės dizainas atspindi sąvoka žmogaus prigimtį, raktas į pasiekti medžiagos ir kietumas sistemos savavališkai perjungimo, paprasta ir patogu.

Septynių su dažniausiai naudojamas Dvidešimt three2 plug and play sąsaja, standartinės konfigūracijos kompiuterį, prijungtą prie KOMPIUTERIO duomenų apdorojimo programinė įranga ir mikro srityje greitųjų terminio spausdinimo prietaisas. Patogus ir lankstus apdorojimą realiu laiku, iš lauko duomenis.

8 didelės talpos, sandėliavimo 600 grupės (poveikio laikas 1 ~ Trisdešimt du), kietumo matavimo duomenys, kiekvieno įskaitant vieną matavimo, vidutinė vertė, data, matavimo, poveikio kryptimi, kiek kartų, medžiagos, kietumas, ir kita informacija. Naudojant programinę įrangą, prijungti kompiuterį, taip pat gali pasiekti talpioji laikmena.

9 gali būti nustatyti iš anksto kietumo vertė, apatinė riba, peržengia automatinė signalizacija, patogus vartotojo partijos bandymas poreikius.

10 remti "kaltinis plienas (Plienas)" medžiagos, naudodami D/DC modelis poveikį įrenginio bandymo "kalimo plienas" bandinius, gali būti tiesiogiai skaityti HB vertė, nereikia rankiniu būdu patikrinti, ar stalo.

11 automatinis miego režimas, automatiškai išsijungia ir kitų energijos taupymo funkcijų, mažos galios), dizainas, 2 AA penkių baterija, lengva pakeisti, daugiau patikimos baterija.

12 matmenys: 132 X 76.2

13 svoris, visos mašinos: 3Forty-fiveg

pagrindinės taikymo sritys:

l Formos ertmę, branduolys.

l Guoliai ir kitos dalys.

l Nesėkmės analizė slėginių indų, garo turbinų generatorius ir įrangą.

l sunkaus darbo kūrinys.

l Įdiegta automatinė arba nuolatinio surinkimo dalys.

l Bandymų vietos yra labai mažas ruošinį.

l, turi turėti oficialų bandymo rezultatus, originalus įrašas.

l Medžiaga skyriaus metalinių medžiagų sandėlis.

l Greitas patikrinimas kelis matavimo dalys, didelio masto ruošinį.

Parašykite savo atsiliepimą!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kokybė
Kaina

Panašūs produktai