EcuSafe 2.0.0 Pilnas+crack

Prieinamumas:
Yra sandėlyje

Žymos: ecusafe, ecusafe 2.0, kreko, Pigūs ecusafe, Aukštos Kokybės ecusafe 2.0, Kinija kreko Tiekėjų.

  €2.88 €4.11
 • Programinės Įrangos Versija: 1
 • Išorės Bandymų, Sertifikavimo: CC
 • Elemento Aukštis: 1inch
 • Elemento Ilgio: 1inch
 • Įtampa: 1
 • Elemento Plotis: 1inch
 • Prekės Svoris: 1kg
 • Elemento Tipas: Programinė įranga
 • Medžiagos Tipas: 1
 • Aparatinės Įrangos Versija: 1
 • Prekės Pavadinimas: SpecDiag
 • Specialios Funkcijos: "Bluetooth"
 • Modelio Pavadinimas: 1
 • galia: 1

 • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)
 • Pakuotės Dydis: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
 • Įrenginio Tipas: gabalas

pradėti

pabaiga

pradėti Auto radijo Lydinčioje Programinės įrangos Kainos: $20.00 Hyster & Yale PC Paslaugų Įrankį 4.89 [2016] +Keygen Kaina: $190.00 Hyster PC Tarnybos Įrankis v4.89 [2016] (Su 0 Lygio... Kaina: $95.00 Jungheinrich Diagnostikos Komplektas (JUDIT-4 INCADO) Kaina: $1852.50 Techstream Keygen Įrankis Visos Versijos "toyota" Kaina: $250.00 Kartą Hino Diagnostikos eXplorer " 2 - Hino DX2 1.1.16.8 + D... Kaina: $332.50

pabaiga Gera EcuSafe 2.0.0 ir kreko klavišą.9th_pig15

ECUsafe

GALUTINIO VARTOTOJO LICENCIJOS SUTARTIS

PERSKIRSTYMO NELEIDŽIAMA

Programinės įrangos Licencijos ECUsafe

SVARBU-ATIDŽIAI PERSKAITYTI: Šios Licencijos Sutartyje ECUsafe ("Licencinė Sutartis") yra teisinė sutartis tarp jūsų (arba individualiai, arba ūkio subjektas) ir ECUsafe ir jos tiekėjai ir licencijų teikėjai (toliau kartu - "ECUsafe") už ECUsafe programinės įrangos ("Programinė įranga"). Diegdami, kopijuojant ar kitaip naudojant Programinę įrangą, jūs sutinkate būti saistomos sąlygas šios Licencinės Sutarties. Jei nesutinkate su šios Licencijos sąlygos Sutarties, spustelėkite ant "I Do Not Accept" mygtuką ir/arba nereikia įdiegti Programinės įrangos. EULA galima rasti aplanką, kur ECUsafe yra įdiegta.

1.LICENCIJOS SUTEIKIMAS. ECUsafe ir jos tiekėjai ir licencijų teikėjai (toliau kartu - "ECUsafe") šiuo dokumentu, suteikti jums neišimtinę licenciją naudoti Programinę įrangą, bei susijusius Dokumentus, jei toks yra, taikomos šios sąlygos:

a) Jums gali: (i) naudoti Programinę įrangą į bet kurio vieno kompiuterio; (ii) kopijuoti Programinę įrangą, atsargines, archyvavimo tikslais, jeigu bet kokia kopija turi būti visos originalios Programinės įrangos\\ \ 's firminius ženklus.

b) ECUsafe gali pakeisti šį susitarimą, nuo rašytinio įspėjimo, įskaitant parašėte toks pakeitimas arba persvarstant susitarimą dėl ECUsafes interneto svetainėje.

2. LICENCIJOS APRIBOJIMAI.

a)Jūs negali: i) leisti kitiems asmenims naudoti Programinę įrangą, išskyrus tuos atvejus, pagal pirmiau išvardytų; (ii) keisti, versti, atgaminti, de-surinkti, ardyti (išskyrus tiek, kiek tai, kad šis apribojimas yra draudžiamas pagal įstatymą) ar kurti išvestinių darbų, pagrįstą Programinę įrangą ar Dokumentų; (iii) kopijuoti Programinę įrangą ar Dokumentų (išskyrus atgal-aukštyn arba archyvinių tikslams); (iv) nuoma, nuomos, perdavimo, arba kitaip perleisti teises į Programinę įrangą arba Dokumentus; arba (v) pašalinti bet kokius firminius ženklus arba etiketes ant Programinės įrangos ar Dokumentacijos. Įrašymo ir atkūrimo funkcijas, ši Programinė įranga yra skirta naudoti tik su visuomenės domeno, ar tinkamai licencijuotą turinį ir turinio kūrimo priemonės; (vi) naudoti žinias saugomi Software\\ \ 's duomenų bazių kurti savo programinę įrangą, daro paties tipo duomenų tvarkymo, nes originalios Programinės įrangos nėra.

b), Jūs sutinkate kad jūs tik naudoti Programinę įrangą ir Dokumentaciją taip, kad atitiktų visus taikomus įstatymus jurisdikcijoje, kurioje galite naudoti Programinę įrangą ir Dokumentus, įskaitant, bet neapsiribojant, taikomus apribojimus, susijusius su autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės teisių.

c) Jūs galite naudoti Programinę įrangą kartu su įrenginiu arba paslaugos, skirtos išvengti techninių apsaugos priemonių, naudojamų kontrolės paslaugas ar teisių, turinio failą ar kitus darbus, saugomas pagal autorių teisių įstatymus, bet kurioje jurisdikcijoje.

3.KOPIJOS, PROGRAMINĖS ĮRANGOS IR PRIEDŲ. Ši licencija nesuteikia jums jokios teisės, bet priedu arba atnaujinti. Atnaujinimai yra siūlomi nemokamai ribotą laiką tiems, kurie (a) naudoti ECUsafe pagal šią eula taisyklės.

4. Automatinis tikslinimas. Dėl autoupdate funkciją Programinės įrangos automatiškai bendrauja su ECUsafe\\ \ 's serverių Internete, patikrinti, ar yra naujinimų Programinės įrangos, pvz., klaidų pataisymai, pleistrai, patobulintas funkcijas ir naujos versijos. Autoupdate gali pranešti jums, kai yra naujinimų. Jūs sutinkate, kad ECUsafe gali laikas nuo laiko, per autoupdate funkciją, įkelti atnaujinimai ir įdiegti juos, kaip dalį savo Programinę įrangą. Nors ECUsafe naudoja šifravimo technologijas, kad užtikrinti saugumą autoupdate procesas, ECUsafe nėra atsakinga dėl to, kad tokios apsaugos priemonės.

5. ANTRAŠTINĖ dalis. Pavadinimas, nuosavybės, teisių ir intelektinės nuosavybės teisėms į Programinę įrangą ir Dokumentus, lieka ECUsafe. Programinė įranga yra apsaugotas autorių teisių įstatymų Jungtinių Valstybių ir tarptautinių autorių teisių sutartis. Pavadinimas, nuosavybės teisių ir intelektinės nuosavybės teisėms į turinį pasiekti naudojantis Programine įranga, įskaitant turinį, esančią Programinę įrangą žiniasklaidos demonstravimo failai turi būti saugomi pagal taikytiną turinį savininkas ir gali būti saugomas pagal autorių teisių ar kitų teisės aktų. Ši licencija suteikia jums jokių teisių į tokį turinį.

Parašykite savo atsiliepimą!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kokybė
Kaina

Panašūs produktai